Mobiserwis — Twój profesjonalny serwis

Inne usługiBez posiadania nowoczesnych urządzeń mobilnych w tym tabletów współczesny człowiek nie wyobraża sobie życia. Już małe dzieci uczone są oglądania bajek i grania na tabletach. Nikt spośród młodzież nie przychodzi do szkoły bez tableta czy smartfona. Nowoczesna technologia nie poddaje się. Ciągle na rynek wchodzi nowy sprzęt. Starsze urządzenia są doskonalone.

Żadne nawet najnowocześniejsze urządzenia nie są bezawaryjne. Niektóre firmy stawiają na podnoszenie odporności i trwałości produkowanego sprzętu, ale nie daje to i tak pewnej skuteczności np. przy zalaniu płynem czy upuszczeniu tabletu na beton. Inną kwestią jest to, że firmy jednak zazwyczaj bardziej dbają o ergonomię, coraz mniejszą wagę, ciekawy wygląd. Nie wyklucza to dobrej, jakości sprzętu, ale ogranicza wzrost jego wytrzymałości.

Mobiserwis specjalizuje się przede wszystkim w wymianie: ekranów dotykowych, ekranów LCD, gniazd ładowania oraz naprawie: komórek po zalaniu, oprogramowania i innej odbudowie tabletów. Jednak nasi fachowcy nie ograniczają swoich usług. Dokonują również:

Piesek Wymiana gniazd SIM
Piesek Wymiana gniazd kart SD
Piesek Wymiana głośnika
Piesek Wymiana słuchawki
Piesek Wymiana obudowy
Piesek Wymiana przycisków
Piesek Wymiana włącznika


Serwisujemy tablety wszystkich znanych marek. Wykorzystujemy do tego sprawdzony i pewny sprzęt. Części zamienne są oryginalne i dobrej, jakości.

Wszystkich, którym zdarzył się przykry wypadek z tabletem zapraszamy do skorzystania z fachowych usług naprawczych i wymiennych oferowanych przez Mobiserwis.