Mobiserwis — Twój profesjonalny serwis

Wymiana ekranów dotykowychEkran dotykowy – digitizer to jeden z głównych elementów tabletów. Z racji, że jest urządzeniem przenośnym to bardziej podatny jest na uszkodzenia mechaniczne wynikające np. z upuszczenia go. Specjaliści dają nacisk na solidność ekranu i obudowy, ale nie zawsze to wystarcza, gdy tablet upada np. na beton.

Serwisanci pracujący w Mobiserwis oferują wymianę niemal wszystkich rodzajów ekranów dotykowych zarówno oporowych (obecnie rzadkich na rynku) jak i pojemnościowych. Ekrany typu multi-touch nieklejone są do wyświetlacza LCD lub do wyświetlacza TFT LCD (najczęściej jednak już do wyświetlacza IPS).

Proces wymiany pękniętej szybki – usunięcia zniszczonej i wklejenia nowej - wymaga użycia odpowiedniego sprzętu i narzędzi oraz umiejętności, pewnych sprawności i doświadczenia. Fachowcy zatrudnieni w Mobiserwis właśnie tym się odznaczają. Posiadamy dobre wyposażenie naszego serwisu. Szczególnej ostrożności i zręczności potrzeba do wklejenia szybki. Choć jest to praca nie łatwa i dosyć skomplikowana to nasi specjaliści ze wszystkim sobie poradzą. Stłuczona szybka u tabletu to nie koniec z nim, można wmontować nową.

Fachowcy w Mobiserwis wymienią ekran na nowy. Dokonają tego szybko i sprawnie, choć sam proces musi trochę trwać, bo jest wieloetapowy. Skontaktuj się z nami i przynieś do punktu serwisowego uszkodzony sprzęt. Sprawdzenie dokładnego modelu ekranu dotykowego u nas nic nie kosztuje. W kilka chwil wycenimy usługę wymiany ekranu dotykowego dostosowanego do Twojego tabletu.


Aby wycenić naprawę konieczne jest dostarczenie tabletu do serwisu w celu sprawdzenia dokładnego modelu ekranu dotykowego.


Tam gdzie inni zawiedli my pomożemy