Mobiserwis — naprawa telefonów komórkowych

Oferta


Przez kilka ostatnich lat świat nowych technologii kręci się wokół tabletów. Na rynku dostępnych jest multum marek tych sprzętów, nie sposób je wszystkie wymienić. Tablet jest narzędziem umożliwiającym wykonywanie mnóstwa skomplikowanych czynności za pomocą subtelnego dotyku. Służy do pracy jak również dzieciom i młodzieży. Niestety, jak wszystkie urządzenia ulega on usterkom i zepsuciom. Należy do akcesoriów przenośnych, co sprzyja ich uszkodzeniom.

Specjaliści Mobiserwis podołają im wszystkim. Wymienią: ekrany dotykowe i LCD, gniazda micro USB, gniazda zasilania w tablecie, ekrany dotykowe czy przyciski. W razie zalania tablet serwisanci Mobiserwis naprawą go, jeżeli będzie to tylko możliwe. Usuną wszelkie usterki sprzętowe oraz programowe. Jeżeli twój sprzęt nie funkcjonuje sprawnie lub działa bardzo pomału i nie ma najnowszych funkcji profesjonaliści od nowoczesnej technologii zaktualizują jego system operacyjny.

W Mobiserwis za darmo zostanie sprawdzony tablet. Warunkiem jego przeglądu oraz wyceny jest dostarczenie urządzenia do serwisu. Serwisanci w ten sposób mogą sprawdzić dokładne modele części, jakie muszą wymienić. Naprawa dokonywana jest w tym samym miejscu. W zakładce kontakt znajduje się dokładny adres oraz sposób łączności z serwisem.
Jeżeli twoje dziecko upuściło tablet i rozbił się ekran? A może przypadkowo zalałeś go wodą lub kawą? Awaria prądu w trakcie jego ładowania spowodowała spalenie płyty głównej? Zgłoś się do nas! Fachowi pracownicy naszego serwisu dadzą sobie z nimi radę.