Mobiserwis — Twój profesjonalny serwis

Wymiana gniazda ładowaniaGniazda ładowania, jakie producenci stosują w tabletach są narażone na różnorodne uszkodzenia mechaniczne. Jest to część najbardziej eksploatowana i najszybciej ulega zniszczeniu. Producenci od lat dążą przede wszystkim do minimalizacji wagi i ergonomii sprzętu. Niestety ma to słabą stronę, bo przez to stosowane są elementy coraz mniej odporne na oddziaływania mechaniczne. Jak wiadomo żaden tablet nie będzie działać bez energii, a bez sprawnego gniazda ładowania nie można jej dostarczyć. Nawet najlepszy tablet na świecie, mający mnóstwo najnowocześniejszych funkcji jest zupełnie bezużyteczny bez zasilania.

W Mobiserwis zapewniamy wymianę gniazda ładowania we wszystkich modelach tabletów. Działamy szybko. Czas wykonania naszej usługi nie przekroczy 48 godzin. Więcej czasu może trwać wymiana gniazda zasilania – sygnałowego. Są one znacznie wytrzymalsze, ale praca przy zamianie na nowe jest bardziej skomplikowana.

O uszkodzonym gnieździe zasilania świadczą zazwyczaj dwie charakterystyczne cechy. Po pierwsze tablet się nie ładuje – w ogóle nie reaguje po podłączeniu ładowarki. Po drugie to oczywista sprawa, gołym okiem widoczne są uszkodzenia tego elementu. Jeżeli zauważyłeś w swoim tablecie takie zaburzenia zgłoś się do specjalistów Mobiserwis. Dokonujemy wymiany gniazd ładowania w naszym punkcie serwisowym. Dostarcz do nas uszkodzony tablet, a w krótką chwilę dokonamy dokładnej wyceny.

Przestrzegamy przed podłączaniem ładowarki do uszkodzonego gniazda. Może to doprowadzić do zwarcia i zwiększenia awarii.


Aby wycenić naprawę konieczne jest dostarczenie tabletu do serwisu w celu sprawdzenia dokładnego modelu części.