Mobiserwis — Twój profesjonalny serwis

Naprawa tabletów po zalaniuChoć nowoczesne tablety mają coraz większą trwałość to ich obudowa nie jest w 100 %-ach szczelna i taka nigdy nie będzie. Te urządzenia mobilne poddawane są różnym, często niekorzystnym warunkom zewnętrznym. Zdarzają się zatem sytuacje zalania tabletu czy nadmiernego ich zawilgocenia. Nieważne czy na sprzęt wylano jakiś płyn czy wpadł on do np. wody. Specjaliści Mobiserwis naprawią Twój tablet. Doskonale wiedzą jak postępować w przypadku zawilgocenia lub zalania tabletu. Przekonują przy tym, że nie taka woda straszna dla elektroniki jak się o tym mówi.

Z perspektywy naprawy niezwykle ważny jest sposób ratunku zatopionego sprzętu. Gdy zdarzyła Ci się nieprzyjemna sytuacja zalania lub nadmiernego zwilgocenia swojego tabletu postępuj z nim następująco: odłącz tablet od zasilania, w miarę możliwości sprzętowych wyjmij baterię, osusz wierzchnią część tabletu ręcznikiem papierowym. Co ważne, nie potrząsaj nim. Nie zwlekaj i jak najszybciej odwiedź Mobiserwis ze swoim tabletem. Po dostarczeniu do serwisu sprzętu diagnozujemy jego usterki i je wyceniamy. Kolejny etap to naprawa właściwa.

Zalanie tabletu nie zawsze wiąże się z całkowitym brakiem działania. Niektóre usterki ujawniają się dopiero po pewnym czasie - wynikające np. z korozji. Nie zwlekaj, tylko od razu po wypadku zgłoś się do Mobiserwis.

Zalanie oraz zawilgocenie tabletów to niestety dosyć częsty przypadek. Fachowcy Mobiserwis znaleźli sposób na ratunek w tych przykrych sytuacjach. Skontaktuj się z nami - zakładka kontakt - i odwiedź nasz serwis.