Mobiserwis — naprawa tabletów

Wymiana ekranów LCDTablet to urządzenie przenośne, małe i dosyć lekkie. Z tego względu narażone jest na upadki i zgniecenia powodujące między innymi usterki wyświetlacza. Jak wiadomo jest to część, bez której nic nie widać. Tablet staje się, zatem bezużyteczny. W sytuacjach, gdy coś widać, ale wychodzą paski utrudniające widoczność to również znaczy, że cos jest nie tak. Coraz to nowe urządzenia mają lepszej, jakości obraz na ekranie LCD. Ma on być idealny. Jeżeli taki nie jest warto zainteresować się naprawą serwisową, co równoznaczne jest z wymianą na nowy wyświetlacz.

W Mobiserwis zapraszamy do skorzystania z usług wymiany ekranów LCD. Oferujemy wymianę różnego rodzaju matryc stosowanych w różnorodnych markach tabletów dostępnych na rynku.

Jeżeli na Twoim tablecie występują np. w całości lub od połowy ekranu pionowe paski, które zmieniają barwy w zależności od wyświetlanego obrazu to prawdopodobnie została uszkodzona matryca. Zgłoś się do nas. Mobiserwis zapewni ci sprawną i jak najszybszą naprawę lub wymianę na nową. Warto wiedzieć, że uszkodzenie matrycy nie musi wiązać się z wymianą ekranu dotykowego. Zazwyczaj można je wymieniać osobno, ponieważ są one oddzielnymi elementami tabletu. W naszym serwisie dowiesz się o możliwości osobnej wymiany.

Fachowcy Mobiserwis za darmo dokonają diagnozy usterki wyświetlacza. W krótkiej chwili wycenią naprawę i wymianę ekranu LCD. Potrzebują do tego jednak twój sprzęt, zatem musisz dostarczyć swój tablet do punktu serwisowego. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Aby wycenić naprawę konieczne jest dostarczenie tabletu do serwisu w celu sprawdzenia dokładnego modelu części.